Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту Оболонської сільської ради «Про місцеві податки та збори 2019 рік

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту Оболонської сільської  ради «Про місцеві податки та збори 2019 рік
Зміст проекту : рішення сільської ради «Про місцеві податки і збори на 2019 рік».

Спосіб оприлюднення: офіційний веб-сайт: http://obolonska-gromada.gov.ua розділ «Регуляторна політика».
Проект рішення підготовлено на підставі  Податкового Кодексу України від 02.12.2010 року №2755-VI(із змінами і доповненнями),  та оприлюднюється на виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» № 1160-ІУ від 11.09.2003 року.
Зауваження та пропозиції від фізичних осіб та юридичних осіб приймаються за адресою:  вул.Позена, 1/2, с.Оболонь, Семенівський р-н., Полтавська обл. виключно в письмовій формі.

Про встановлення ставок єдиного податку на 2019 рік

Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2019 рік

Ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

Перелік пільг для фізичних та юридичних осіб, наданих відповідно до пункту 284.1 статті 284 Податкового кодексу України, із сплати земельного податку