Оболонська сільська територіальна громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Архів новин 4

дата:09.11.20

Фото без опису

Прес-реліз

про надання соціальних послуг і матеріального забезпечення

безробітним у січні – жовтні  2020 року

 

Послугами обласної служби зайнятості за 10 місяців року скористалися  більше 88 тисяч громадян  

 

Протягом січня-жовтня 2020 року послуги обласної служби зайнятості отримали 88,1 тисячі громадян, які шукали роботу. З них 57,4 тисячі людей  мали статус зареєстрованого безробітного.

Від 8,3 тисячі роботодавців за цей період надійшло 43,7 тисячі пропозицій роботи.

 

Роботу отримали більше 30 тисяч мешканців Полтавщини

 

За сприяння обласної служби зайнятості за 10 місяців нинішнього року отримали роботу 31,5 тисячі осіб, зокрема 19,4 тисячі зареєстрованих безробітних.

7 клієнтів служби зайнятості отримали виплату допомоги по безробіттю одноразово для зайняття підприємницькою діяльністю.

На нові робочі місця з компенсацією роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування працевлаштовані 367 безробітних. Із них 61 особа недостатньо конкурентоспроможна на ринку праці та 306 осіб, які працевлаштовані суб’єктами малого підприємництва в пріоритетних видах економічної діяльності.

 

На громадських роботах працювали 4,7 тисячі  бажаючих  

 

За сприяння обласної служби зайнятості забезпечена тимчасова зайнятість 4,7 тисячі громадян. Найбільш поширені види громадських робіт: екологічний захист навколишнього середовища, благоустрій, інформування про субсидії, робота із соціально вразливими верствами населення.  

Для забезпечення відповідності професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців, за направленням обласної служби зайнятості 4,7 тисячі безробітних проходили професійне навчання. Зокрема 3,3  тисячі безробітних навчались у центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

 

Для кращої конкурентоспроможності на ринку праці 77 осіб отримали ваучери на підвищення кваліфікації за спеціальностями «медсестринство» та «тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва».

 

На обліку – 20 тисяч безробітних

 

Станом на 1 листопада 2020 року на обліку в регіональній службі зайнятості перебували 20,1 тисячі безробітних, із них отримували допомогу по безробіттю 17,7 тисячі осіб.

За професійними групами, серед зазначеної чисельності зареєстрованих безробітних, переважають працівники сфери торгівлі та послуг (18,9%), робітники з обслуговування, експлуатації та контролю за роботою технологічного обладнання, складання устаткування та машин (14,9%), представники найпростіших професій (13,5%), законодавці, вищі державні службовці, керівники, менеджери (12,5%).

 

Роботодавці пропонують 2,8 тисячі вакансій

 

 Кількість актуальних вакансій, заявлених роботодавцями до обласної служби зайнятості, станом на 1 листопада 2020 року, становила 2,1 тисячі  одиниць. Крім того, у базі даних служби зайнятості містилася інформація про 1,9 тисячі пропозицій роботи, отриманих з інших джерел.

Найбільший попит роботодавців спостерігається на кваліфікованих робітників з інструментом (24,9%), робітників з обслуговування, експлуатації устаткування та машин (23,8%),  працівників сфери торгівлі та послуг (12,6%).

 

Більше цікавої інформації за посиланнями:

https://www.facebook.com/semeniwkaRCZ/

https://www.facebook.com/PoltavaOCZ

дата:29.10.20

Фото без опису

1 листопада - День працівника соціальної сфери

 

У першу неділю листопада традиційно відзначається День працівника соціальної сфери, внесений у календар професійних свят указом Президента України в 1999 році.

 

Наше життя проходить в колективі й обумовлено нашим соціальним оточенням. Тому, опинившись у складних життєвих обставинах, ми розраховуємо не лише на власні сили, а й на допомогу близьких, громади, держави.

Соціально орієнтована держава, в якій людина визнана найбільшою цінністю, завжди прагне досягнути суспільної злагоди і стабільності заради безпеки й процвітання. Вирішується це питання шляхом надання громадянам можливості для розвитку власного потенціалу, попередження та послаблення дії обставин, що негативно впливають на життя, стан здоров’я і розвиток особи, функціонування сім’ї.

Соціальна сфера в Україні представлена широким спектром державних, комунальних, громадських, комерційних установ, організацій, об’єднань. Тільки в державній соціальній сфері працює понад 40 тисяч осіб. Саме вони кожного дня опікуються тим, щоб громадяни похилого віку, особи з інвалідністю, сім’ї з дітьми та всі, хто опинився в складній життєві ситуації, отримали необхідну соціальну допомогу.

Державна служба зайнятості також долучена до сфери соціальних послуг. Її сервіси сприяють продуктивній зайнятості населення, подоланню безробіття і встановленню соціального діалогу на ринку праці.

Наші клієнти можуть отримати не тільки матеріальне забезпечення на випадок безробіття, а й послуги з професійної орієнтації, професійного навчання чи перенавчання, допомогу по складанню резюме та самопрезентації роботодавцю, пройти стажування на робочому місці, взяти участь у роботах тимчасового характеру, тощо.

Запровадження інституту «кар’єрного радника» дозволило врахувати в роботі з безробітними індивідуальний рівень їх професійної підготовки, мотивації до праці та здатності адаптуватися до нових умов життя. Такий підхід дозволив підбирати унікальний комплекс соціальних послуг з працевлаштування відповідно до потреб кожного клієнта служби зайнятості.

Соціальна робота є складним процесом. Вона вимагає наявності професійної підготовки і таких особистих якостей, як здатність співчувати та розділяти біль іншого. Оскільки соціальний працівник повинен вміти спілкуватися та надавати допомогу, оцінювати потреби і представляти інтереси людини, яка опинилась у скрутному становищі, сприяти відновленню нею ресурсів для вирішення наявних проблем.

Дуже важливим в цій професії є моральне задоволення від праці й розуміння меж власного потенціалу. Адже соціальний працівник взаємодіє з великою кількістю людей, які не здатні самостійно подолати проблеми. Складно залишатися байдужим в такий ситуації. Саме тому 85% соціальних працівників через значне психологічне навантаження страждають від професійного вигорання. Та кожен з них знає, що навіть незначний позитивний результат від роботи, елементарна вдячність і повага, знову повертають сили і надихають далі допомагати, ділитися своєю життєвою енергією заради благополуччя оточуючих.

Шановні колеги, друзі, партнери! Вітаємо вас зі святом працівника соціальної сфери!

Натхнення, сил і здоров’я вам! Нехай любов та доброта наповнює ваші серця. У нас є нескінченна кількість причин бути щасливими. Адже наша справа через буденні рішення і вчинки робить свій внесок в покращення життя людей, перетворює Україну в державу загального добробуту і процвітання. 

Більше корисної інформації з питань зайнятості можна знайти за посиланнями

https://pol.dcz.gov.ua/

https://www.facebook.com/semeniwkaRCZ/

 

дата:28.10.20

Фото без описуФото без описуФото без опису

Одним із актуальних питань протягом всього існування людства залишається питання прав людини, можливість їх реалізації та захисту. Саме з цією метою на платформі ZOOM 28 жовтня 2020 року для осіб, які перебувають на обліку в Семенівській районній філії проведено інформаційний вебінар. Участь у заході взяла керівник відділу Семенівське бюро правової допомоги Тетяна Новобранець.

На вебінарі обговорили питання, з якими най частіше звертаються до Семенівського бюро правової допомоги – питання легалізації трудових стосунків та земельні питання.

Тетяна Олександрівна зазначила, що мінімальна зарплата є державною гарантією незалежно від того, яка система оплати праці діє у роботодавця, і є обов'язковою на всій території України для підприємств усіх форм власності та господарювання та фізичних осіб, які використовують працю найманих працівників. Виплата зарплати у розмірі, меншому за 5000,00 грн. за виконану місячну норму праці є недотриманням мінімальних державних гарантій.

Легалізація заробітної плати актуальна з двох причин:

–  збільшення надходжень до бюджетів усіх рівнів, в т.ч. до Пенсійного фонду України;

– соціальні гарантії для найманих працівників, розмір яких залежить від тривалості страхового стажу.

         Під час вебінару також надано консультації з встановлення меж земельної ділянки, дострокового розірвання договору оренди земельної ділянки, безоплатного отримання земельної ділянки, встановлення факту належності правовстановлюючого документу, реєстрації місця проживання особи, приватизації земельної ділянки, а також усунення перешкод у користуванні житловим приміщенням, стягнення заборгованості за кредитним договором.

 

Більше цікавої інформації читайте за посиланнями:

дата:07.10.20

Фото без опису

Прес-реліз

про надання соціальних послуг і матеріального забезпечення

безробітним у січні - вересні  2020 року

 

Послугами обласної служби зайнятості за 9 місяців року скористалися  близько 85 тисяч громадян 

 

Протягом січня-вересня 2020 року послуги обласної служби зайнятості отримали 84,9 тисячі громадян, які шукали роботу. З них 54,7 тисячі людей  мали статус зареєстрованого безробітного.

За цей період від 8 тисяч роботодавців надійшло 41,5 тисячі пропозицій роботи.

 

Роботу отримали близько 30 тисяч мешканців Полтавщини

 

За сприяння обласної служби зайнятості за 9 місяців року знайшли роботу 29,7 тисячі осіб. Зокрема 17,8 тисячі зареєстрованих безробітних.

7 клієнтів служби зайнятості отримали виплату допомоги по безробіттю одноразово для зайняття підприємницькою діяльністю.

На нові робочі місця з компенсацією роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування працевлаштовані 311 безробітних. Із них 55 осіб недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці та 256 працевлаштовані суб’єктами малого підприємництва в пріоритетних видах економічної діяльності.

 

На громадських роботах працювали 4,4 тисячі  бажаючих 

 

За сприяння обласної служби зайнятості забезпечена тимчасова зайнятість 4,4 тисячі громадян. Найбільш поширені види громадських робіт: екологічний захист навколишнього середовища, благоустрій, інформування про субсидії, робота із соціально вразливими верствами населення. 

Для забезпечення відповідності професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців, за направленням обласної служби зайнятості 4,6 тисячі безробітних проходили професійне навчання. Зокрема 3,2  тисячі безробітних навчались у центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

 

Для кращої конкурентоспроможності на ринку праці 77 осіб отримали ваучери на підвищення кваліфікації за спеціальностями «медсестринство» та «тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва».

 

На обліку – 21 тисяча безробітних

 

Станом на 1 жовтня 2020 року на обліку в регіональній службі зайнятості перебували 21,1 тисячі безробітних, із них отримували допомогу по безробіттю 18,5 тисячі осіб.

За професійними групами, серед зареєстрованих безробітних переважають працівники сфери торгівлі та послуг (18,2%), робітники з обслуговування, експлуатації та контролю за роботою технологічного обладнання, складання устаткування та машин (17%), представники найпростіших професій (13,4%), законодавці, вищі державні службовці, керівники, менеджери (12,2%).

 

Роботодавці пропонують 2,4 тисячі вакансій

 

 Кількість актуальних вакансій, заявлених роботодавцями до обласної служби зайнятості, станом на 1 жовтня 2020 року, становила 2,4 тисячі  одиниць. Крім того, у базі даних служби зайнятості є інформація про 1,9 тисячі пропозицій роботи, отриманих з інших джерел.

Найбільший попит роботодавців спостерігається на кваліфікованих робітників з інструментом (24,9%), робітників з обслуговування, експлуатації устаткування та машин (21,7%).   працівників сфери торгівлі та послуг (13%),

 

 

Більше корисної інформації за посиланнями:

 

https://www.facebook.com/semeniwkaRCZ/

https://www.facebook.com/pol.dcz.gov.ua

 

дата:30.09.20

Фото без опису

Державна служба зайнятості – роботодавцям!

 

 Послуги роботодавцям надаються безоплатно

 

Надання послуг роботодавцям – один з пріоритетних напрямків діяльності Державної служби зайнятості. Що стоїть за цією фразою? Соціальне партнерство, засноване на взаємовигідній співпраці та соціальній відповідальності. Адже мета у нас одна: досягнення загального блага громади через забезпечення продуктивної зайнятості в регіоні та країні в цілому.

Роботодавці впроваджують господарську діяльність, створюють чи зберігають (що не меш важливо!) робочі місця, заробляють самі та надають таку можливість своїм працівникам, сплачують податки в державний бюджет і розвивають економіку.

Побудова довірливих стосунків із роботодавцем, обізнаність про його кадрові потреби, специфіку економічної діяльності; підбір унікального комплексу послуг відповідно до його запиту; надання послуг на високопрофесійному рівні з залученням сучасних засобів комунікації - такі функціональні завдання  ставить перед собою Державна служба зайнятості.

Для досягнення зазначених цілей служба зайнятості пропонує роботодавцям широкий спектр безоплатних послуг, серед яких особливої уваги заслуговують: рекрутинг, професійне навчання працівників, аутплейсмент, інформаційно-консультаційні послуги.

Зупинимось більш детально на кожній із них.

Так, рекрутинг включає:

  • консультування щодо специфіки локального ринку праці;
  • вивчення кадрових потреб роботодавця (поточних і перспективних );
  • визначення вимог до кандидатів та умов найму;
  • пошук та підбір персоналу для тимчасових робіт чи постійного працевлаштування

У разі, коли роботодавець зацікавлений у підвищенні кваліфікації чи спеціалізації наявних та майбутніх працівників, доречною стає послуга служби зайнятості професійне навчання персоналу, а саме:

  • організація стажування на робочому місці кандидатів з числа безробітних;
  • проведення для працівників курсів цільового призначення;
  • організація підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації безробітних  відповідно до потреби роботодавців.

В ситуації запланованого вивільнення чи звільнення працівників актуальності набуває послуга аутплейсменту, що передбачає:

· консультування керівництва щодо варіантів безконфліктного звільнення працівників;

  •  консультування працівників щодо їх подальшого професійного самовизначення й працевлаштування;
  •  допомога працівникам в складанні резюме, супровідних листів, проходження співбесіди.
  •  пошук підходящої роботи.

Інформаційно-консультаційна допомога стане в нагоді, коли планується розширення господарської діяльності або реалізація нових бізнес-проектів.

  • консультування з питань провадження власної справи;
  • інформування про актуальний стан ринку праці, наявний соціально-трудовий потенціал регіону та його розподіл за різними критеріями: фахом, освітою, локацією тощо;
  • надання доступу до каталогу вільних виробничих і невиробничих приміщень.

Державна служба зайнятості на своєму сайті https://www.dcz.gov.ua/ надає роботодавцям можливість самообслуговування та швидкого пошуку необхідної інформації з питань зайнятості. Он-лайн-сервіс «Електронний кабінет роботодавця», розміщений на сайті, дозволяє дистанційно:

  • подавати звітність до центру зайнятості;
  • створювати оголошення про наявні вакансії;
      • переглядати стан укомплектування заявлених вакансій та кількість претендентів на роботу за направленням служби зайнятості;
      • моніторити договори на організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру, працевлаштування після професійного навчання,
      • здійснювати самостійно пошук актуальних резюме шукачів роботи та інше.

Для зручності своїх клієнтів, служба зайнятості представлена також в найпопулярніший на сьогодні соціальній мережі Facebook. До речі, на сторінці Полтавського обласного центру зайнятості у Facebook можна ознайомитись з новинами обласної служби та отримати цікаву інформацію.

Більше корисної інформації з питань зайнятості можна знайти за посиланнями

 https://pol.dcz.gov.ua/

https://www.facebook.com/semeniwkaRCZ/

дата:10.09.20

Фото без описуФото без опису

В Семенівській районній філії Полтавського ОЦЗ продовжується робота щодо легалізації трудових відносин.‼

 

 З метою інформування безробітних, які пребувають на обліку в Семенівській районній філії Полтавського ОЦЗ, про необхідність дотримання вимог законів України про працю, 9 вересня 2020 року проведено семінар за участю керівника Семенівського бюро правової допомоги Тетяни Новобранець.
                Так, Тетяна Олександрівна наголосила, що працюючи у приватного підприємця, необхідно укладати письмовий трудовий договір. Саме цей документ гарантує трудовий стаж та соціальні гарантії працівнику, захищає кожну із сторін договору, поєднує права з обов’язками. Аби змусити свого роботодавця платити гідну офіційну заробітну плату, необхідно зайняти чітку позицію і наполягати на виплаті заробітної плати з дотриманням вимог чинного законодавства. Отримуючи неофіційну заробітну плату, працівник повністю беззахисний перед роботодавцем.
                  Погоджуючись на роботу без оформлення, такий працівник автоматично та власноруч позбавляє себе права вимагати від роботодавця забезпечення належних умов праці, оплати праці на рівні, встановленому державою.
                Якщо людина працює нелегально, то швидко відчуває обмеження в правах і втрачає впевненість у завтрашньому дні. До того ж, такий працівник втрачає свій фіксований страховий стаж, оскільки єдиний соціальний внесок не сплачується.
               Піклуйтеся про майбутнє вже сьогодні! Поважайте свою працю! Працюйте на «світлій стороні»   легально!

Більше цікавої інформації читайте за посиланнями:

https://www.facebook.com/semeniwkaRCZ/

https://pol.dcz.gov.ua/

дата:07.09.20

Фото без опису

Прес-реліз

про надання соціальних послуг і матеріального забезпечення

безробітним у січні - серпні  2020 року

 

Послугами обласної служби зайнятості за 8 місяців року скористалися  більше 80 тисяч громадян  

 

Протягом січня-серпня 2020 року послуги обласної служби зайнятості отримали 81,7 тисячі громадян, які шукали роботу. З них 51,9 тисячі людей  мали статус зареєстрованого безробітного.

Від 7,6 тисячі роботодавців за цей період надійшло 38,6 тисячі пропозицій роботи.

 

Роботу отримали більше 27 тисяч мешканців Полтавщини

 

За сприяння обласної служби зайнятості за 8 місяців року знайшли роботу 27,7 тисячі осіб. У тому числі 11,8 тисячі людей, (або 42,6%), працевлаштовані оперативно, до набуття статусу безробітного.

7 клієнтів служби зайнятості отримали виплату допомоги по безробіттю одноразово для зайняття підприємницькою діяльністю.

На нові робочі місця з компенсацією роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування працевлаштовані 278 безробітних. Із них 53 особи недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці та 225 працевлаштовані суб’єктами малого підприємництва в пріоритетних видах економічної діяльності.

 

На громадських роботах працювали 4 тисячі  бажаючих  

 

За сприяння обласної служби зайнятості забезпечена тимчасова зайнятість 4 тисяч громадян. Найбільш поширені види громадських робіт: екологічний захист навколишнього середовища, інформування про субсидії, благоустрій, робота із соціально вразливими верствами населення.  

Для забезпечення відповідності професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців, за направленням обласної служби зайнятості 4,1 тисячі безробітних проходили професійне навчання. Зокрема 2,9 тисячі безробітних навчались у центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

 

Для кращої конкурентоспроможності на ринку праці 77 осіб отримали ваучери на підвищення кваліфікації за спеціальностями «медсестринство» та «тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва».

 

На обліку – 23 тисячі безробітних

 

Станом на 1 вересня 2020 року на обліку в регіональній службі зайнятості перебували 23 тисячі безробітних, із них отримували допомогу по безробіттю 19,8 тисячі осіб.

За професійними групами, серед зареєстрованих безробітних, переважають працівники сфери торгівлі та послуг (18,5%), робітники з обслуговування, експлуатації та контролю за роботою технологічного обладнання, складання устаткування та машин (17,3%), представники найпростіших професій (13,6%), законодавці, вищі державні службовці, керівники, менеджери (11,9%).

 

Роботодавці пропонують 2,8 тисячі вакансій

 

 Кількість актуальних вакансій, заявлених роботодавцями до обласної служби зайнятості, станом на 1 вересня 2020 року, становила 2,8 тисячі  одиниць. Крім того, у базі даних служби зайнятості є інформація про 2,7 тисячі пропозицій роботи, отриманих з інших джерел.

Найбільший попит роботодавців спостерігається на кваліфікованих робітників з інструментом (23,1%), працівників сфери торгівлі та послуг (17%),

робітників з обслуговування, експлуатації устаткування та машин (14,4%).  

 

Більше корисної інформації за посиланнями

 

https://www.facebook.com/semeniwkaRCZ/

https://www.facebook.com/zaniatist

дата:26.08.20

Засідання круглого столу з питань легалізації трудових відносин.      

Фото без опису

Робота без документального оформлення трудових відносин з роботодавцем – одна з характерних прикмет нашого часу. Хоча більшість роботодавців дотримуються трудового законодавства, чимало таких, які його порушують.

        Тому, 26.08.2020 року в приміщені Семенівської районної державної адміністрації відбулося засідання  круглого столу  з питань легалізації трудових відносин за участю представників управління держпраці, районної адміністрації, податкової служби, служби зайнятості, управління пенсійного фонду та управління праці та соціального захисту населення.

         Учасники заходу обговорили доручення голови Державної служби України з питань праці від 11.08.2020 року №Д-302/1-33-20 та доручення Прем’єр – Міністра України від 14.02.2020 року метою яких є посилення контролю за додержанням законодавства про працю та трудових відносин. Також вибудували спільний план дії , щодо продовження інформаційно – роз’яснювальної роботи серед роботодавців та населення стосовно належного оформлення трудових відносин та дотримання законодавства про зайнятість.

Більше цікавої інформації читайте за посиланнями:

 - https://www.facebook.com/semeniwkaRCZ/

- https://pol.dcz.gov.ua/

дата:26.08.20

Інформування роботодавців про дотримання законодавства про працю

Фото без описуФото без опису

В рамках проведення посиленої інформаційно – роз’яснювальної роботи, щодо детінізації сфери зайнятості 26 серпня 2020 року в приміщені Семенівської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості відбувся спільний семінар для роботодавців з головним державним інспектором відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів управління Держпраці в Полтавській області Владиславом Ковтуном.

Зокрема, Владислав Ковтун повідомив, що з 01 вересня 2020 року будуть проводитись тотальні інспекційні перевірки органами Державної служби України з питань праці стосовно належного оформлення трудових відносин та легалізації зайнятості, за результатами якої порушники притягатимуться до відповідальності.

Також, учасники заходу обговорили актуальні питання в сфері зайнятості та оформлення трудових відносин.

Більше цікавої інформації читайте за посиланнями:

- https://www.facebook.com/semeniwkaRCZ/

- https://pol.dcz.gov.ua/

дата:13.08.20

Фото без опису

До уваги роботодавців, працівників, які вже працюють, та для тих, які мають намір влаштуватися на роботу

 

На виконання окремого доручення голови Державної служби України з питань праці від 11.08.2020 року №Д-302/1-33-20 та доручення Прем’єр – Міністра України від 14.02.2020 року з 01 вересня 2020 року будуть проводитись інспекційні перевірки органами Державної служби України з питань праці стосовно належного оформлення трудових відносин та легалізації зайнятості, за результатами якої порушники притягатимуться до відповідальності.

Зокрема, за кожного неоформленого працівника КЗпП передбачає штрафну санкцію у розмірі 10-ти мінімальних заробітних плат (з 01.01.2020 року – 47230 грн.).

За не допуск чи перешкоджання перевірці, мета якої виявити неоформлених працівників, доведеться сплатити 16 мінімальних заробітних плат (75568 грн.)

Тому, за для уникнення фінансових втрат, просимо роботодавців привести трудові відносини з найманими працівниками у відповідність до чинного законодавства, а працівникам, яким пропонують роботу без укладання трудового договору з оплатою праці «у конверті», перш, ніж погодитися на дану пропозицію, зважити всі переваги офіційного працевлаштування.

За більш детальною інформацією звертайтесь до Семенівської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості або за телефоном (05341) 91-5-27, або за посиланням

 

https://www.facebook.com/semeniwkaRCZ

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь