Фінансовий відділ Оболонської сільської ради

Контактні телефони: моб.тел. -  0972407198

Адреса електронної пошти :  44116205@ukr.net

Час роботи: понеділок-четвер з 8.00 до 17.15, п'ятниця з 8.00 до 16.00

Вихідні дні: субота, неділя.

та перелік штатних посад Фінансового відділу Оболонської сільської ради

Назва структурного підрозділу та посада

ПІБ

Номер телефону

1

Начальник відділу

Кравченко Наталія Миколаївна

2

Головний спеціаліст

Рябенко Катерина Анатоліївна

РАЗОМ:

2

• Відділ утворено для здійснення організаційно-функціональних повноважень у фінансовій сфері з метою забезпечення збалансованого економічного та соціального розвитку громади, ефективного використання її фінансових ресурсів.
  • Забезпечення реалізації державної бюджетної політики на території Оболонської сільської ради. Складання проекту бюджету  і забезпечення його виконання відповідно до вимог бюджетного законодавства. Розроблення пропозицій з удосконалення методів фінансового і бюджетного планування та фінансування витрат.
  • Здійснення у встановленому законом порядку фінансування видатків з бюджету Оболонської сільської територіальної громади.
  • Здійснення відповідно до законодавства контролю за дотриманням зобов'язань щодо платежів до сільського бюджету на підприємствах і в організаціях незалежно від форм власності.
  • Організовує роботу щодо складання проекту бюджету сільської територіальної громади і забезпечує його виконання згідно з вимогами бюджетного законодавства.
  • Здійснює аналіз бюджетних запитів, поданих головними розпорядниками бюджетних коштів, щодо відповідності меті, пріоритетності та ефективності використання бюджетних коштів. Подає на розгляд виконавчого комітету та ради проект бюджету Оболонської сільської територіальної громади.
  • Складає розпис доходів і видатків місцевого бюджету, забезпечує фінансування заходів, передбачених місцевим бюджетом у встановленому порядку готує пропозиції щодо внесення змін до розпису у межах річних бюджетних призначень.

Рішення про створення фінансового відділу Оболонської сільської ради

Положення про фінансовий відділ Оболонської сільської ради

Структура фінансового відділу Оболонської сільської ради

Посадова інструкція начальника фінансового відділу Оболонської сільської ради