ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

В рамках виконання підпункту 1.1 пункту 1 розділу ІV Комплексної програми підтримки внутрішньо переміщених осіб на 2023-2024 роки в області розроблено механізм підтримки та стимулювання зайнятості внутрішньо переміщених осіб шляхом відшкодування витрат за придбання обладнання, оренду приміщення та оплату комунальних послуг внутрішньо переміщеним особам, які зареєструвались як суб’єкти господарювання на території Полтавської області.

11:45 08.09.2023

ТОВ «ВОРСКЛА — МОДА» (виробничий підрозділ смт.Семенівка) розширює свої потужності з швейного виробництва по співпраці з іноземними фірмами!

09:24 21.07.2023