Повідомлення про оприлюднення Положення про порядок розміщення зовнішньої реклами по Оболонській сільській раді

Оболонська сільська рада Семенівського району Полтавської області повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акт «Про затвердження Положення про порядок розміщення зовнішньої реклами по Оболонській сільській раді»  з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань.

Стислий зміст проекту: даний регуляторний акт встановлює тарифи за право тимчасового користування місцями, які перебувають у комунальній власності  Оболонської  сільської ради для розміщення зовнішньої реклами.

Спосіб оприлюднення: офіційний веб-сайт: http://obolonska-gromada.gov.ua розділ «Регуляторна політика».

Зауваження та пропозиції від фізичних осіб та юридичних осіб приймаються за адресою:  вул.Позена, 1/2, с.Оболонь, Семенівський р-н., Полтавська обл. виключно в письмовій формі.