Голова громади

Автобіграфія

Пустовойтов Борис Васильович

Я, Пустовойтов Борис Васильович, народився 26 травня 1975 року в м. Хорол, Полтавської області у сім’ї колгоспника. Громадянин України.

ОСВІТА:

• З 1981 по 1990 рік навчався в Оболоньській восьмирічній школі. По закінченню навчання у школі вступив до Гадяцького училища культури ім. І. П. Котляревського, яке закінчив у 1995 році за спеціальністю – педагог, керівник самодіяльного хореографічного колективу.
  • З 2016 року здобуваю вищу освіту у Полтавській аграрній академії за спеціальністю – технології виробництва і переробки продукції тваринництва.

ВІЙСЬКОВА СЛУЖБА:

• У грудні 1995 році був призваний до лав Збройних Сил України. Службу проходив у м.Славуті у підрозділі розвідбатальйону. Закінчив військову службу у званні сержанта.

ТРУДОВА ДІЯЛЬНІСТЬ:

• З вересня 1995 року по жовтень 1995 року та з 1997 року по 2002 рік працював на посаді художнього керівника в Хорольському державному агропромисловому  коледжі.
  • З 2002 по 2012  рік працював комбайнером агротехнічної компанії.
  • З 2013 року по теперішній час – приватний  підприємець у сфері діяльності вирощування зернових і технічних культур.

ГРОМАДСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ:

• З 2014 року приймаю активну участь у волонтерському русі із забезпечення матеріально-технічними ресурсами українських військових в зоні АТО на сході України.
  • З червня 2017 року депутат Семенівської районної ради 7 скликання. Працюю у постійній комісії з питань депутатської, оборонно-мобілізаційної діяльності, забезпечення законності та військово-патріотичного виховання. Позапартійний.

НАГОРОДИ:

• 2016 рік – відзнака Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції».
  • Почесні грамоти військових частин  Збройних Сил України задіяних в зоні проведення антитерористичної операції.

МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ:

• Полтавська облась, Семенівський район, с.Оболонь, вул. Гагаріна, буд.4а.