Сторінка на стадії наповнення

05.03.2024 р. завершився процес подання пропозиції нових назв вулиць та провулків у населених пунктах Оболонської сільської територіальної громади в рамках процесу декомунізації та деколонізації.

13:51 12.03.2024

На виконання рішення виконавчого комітету Оболонської сільської ради від 29.11.2023 р. № 9 «Про затвердження Положення про порядок найменування та перейменування вулиць, провулків, проспектів, площ, парків, скверів та інших об’єктів на території Оболонської сільської територіальної громади» виконавчий комітет Оболонської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області розпочинає процес публічних консультацій стосовно перейменування вулиць та провулків у населених пунктах Оболонської сільської територіальної громади в рамках процесу декомунізації та деколонізації, згідно з переліком, що подається нижче (схвалений рішенням виконавчого комітету Оболонської сільської ради від 31. 01.2024 р. № 5).

09:47 05.02.2024