Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів Оболонської сільської ради, підготовленим виконавчим комітетом Оболонської сільської ради на 2021 рік

Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів Оболонської сільської  ради, підготовленим виконавчим комітетом Оболонської сільської ради:

‒ «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки,на 2021 рік»;

‒ «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2021 рік»;

‒ «Про затвердження ставки транспортного податку на 2021 рік»;

‒ «Про встановлення ставок єдиного податку на 2021 рік».

Спосіб оприлюднення: офіційний веб-сайт: http://obolonska-gromada.gov.ua розділ «Регуляторна політика».

Проекти рішень підготовлено на підставі  Податкового Кодексу України та оприлюднюються на виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» № 1160-ІV від 11.09.2003 року.

Зауваження та пропозиції від фізичних осіб та юридичних осіб приймаються за адресою:  вул.Позена, 1/2, с.Оболонь, Семенівський р-н., Полтавська обл. виключно в письмовій формі.

Аналіз регуляторного впливу проектів рішень сільської  ради.

СТАВКИ податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Ставки встановлюються на 2021 рік та вводяться в дію з 01.01.2021 року

Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2021 рік

Про встановлення ставок єдиного податку на 2021 рік

Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2021 рік

СТАВКИ земельного податку. Ставки встановлюються на 2021 рік та вводяться в дію з 01.01.2021 року.

Про затвердження ставки  транспортного податку на 2021 рік.

Пільги встановлюються на 2021 рік та вводяться в дію з 01 січня 2021 року.