Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів Оболонської сільської ради, підготовленим виконавчим комітетом Оболонської сільської ради на 2020 рік

Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів Оболонської сільської  ради, підготовленим виконавчим комітетом Оболонської сільської ради:

‒ «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки,на 2020 рік»;

‒ «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік»;

‒ «Про затвердження ставки транспортного податку на 2020 рік»;

‒ «Про встановлення ставок єдиного податку на 2020 рік».

Спосіб оприлюднення: офіційний веб-сайт: http://obolonska-gromada.gov.ua розділ «Регуляторна політика».

Проекти рішеннь підготовлено на підставі  Податкового Кодексу України від 02.12.2010 року,  та оприлюднюється на виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» № 1160-ІV від 11.09.2003 року.

Зауваження та пропозиції від фізичних осіб та юридичних осіб приймаються за адресою:  вул.Позена, 1/2, с.Оболонь, Семенівський р-н., Полтавська обл. виключно в письмовій формі.

Аналіз регуляторного впливу проектів рішень сільської  ради на 2020 рік

Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2020 рік

Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік

Про затвердження ставки транспортного податку на 2020 рік