ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

Дата: 08.09.2023 11:45

В рамках виконання підпункту 1.1 пункту 1 розділу ІV Комплексної програми підтримки внутрішньо переміщених осіб на 2023-2024 роки в області розроблено механізм підтримки та стимулювання зайнятості внутрішньо переміщених осіб шляхом відшкодування витрат за придбання обладнання, оренду приміщення та оплату комунальних послуг внутрішньо переміщеним особам, які зареєструвались як суб’єкти господарювання на території Полтавської області.

Для реалізації вказаних заходів начальником облвійськадміністрації прийнято:

розпорядження від 29.05.2023 №319 «Про затвердження Порядку використання бюджетних коштів на надання відшкодування частини витрат за придбання обладнання суб’єктам господарювання ­– внутрішньо переміщеним особам (фізичним особам – підприємцям та юридичним особам, засновником яких є внутрішньо переміщені особи)»;

розпорядження від 29.05.2023 №320 «Про затвердження Порядку використання бюджетних коштів на надання відшкодування витрат за оренду приміщення на оплату комунальних послуг суб’єктам господарювання –внутрішньо переміщеним особам (фізичним особам – підприємцям та юридичним особам, засновником яких є внутрішньо переміщені особи)».

Зазначені розпорядження набрали чинності з 09.06.2023 року.

У разі зацікавленості звертатись до Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облвійськадміністрації за адресою:

36014 м.Полтава

вул.Соборності, 45