День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2018 11:38

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
Це день пам’яті і скорботна дата для тих, хто в молоді роки пережив біль від втрати бойових друзів, та понад усе цінує бойове товариство та людську гідність.
Це день пам’яті про сумнозвісні події війни в Афганістані та в інших країнах, вшанування усіх воїнів-інтернаціоналістів.
14 лютого в Оболонському Будинку культури, за сприяння і підтримки сільського голови Бориса Пустовойтова, був проведений тематичний виховний захід “Афганістан болить в моїй душі”.
На який були запрошені учасники бойових дій, які пройшли Афганістан : Юрій Володимирович Орішній, Іван Павлович Обертас, Олексій Михайлович Лихенко, Володимир Миколайович Третяк, а також матері та дружини всіх воїнів-інтернаціоналістів.
З вітальними словами до присутніх звернулися сільський голова Борис Пустовойтов та військовий комісар Семенівського РВК Ігор Співак, які вручили ювілейні медалі та подяки воїнам-інтернаціоналістам.
Тематичну концертну програму подарували всім присутнім учасники художньої самодіяльності Оболонського ЗБК (директор Л.В. Лихенко) Іванівського сільського клубу (директор О.П. Куцовол).
Низько схиляємо голови та довічно пам’ятатимемо кожного, хто віддав своє життя заради миру на планеті. Бажаємо учасникам бойових дій в Афганістані та членам ваших родин щастя, міцного здоров’я, мирного неба і нових звершень у благородній справі служіння Вітчизні.