14 лютого відзначають День всіх закоханих

Дата: 15.02.2018 12:00

14 лютого відзначають День всіх закоханих – це свято любові і ніжності. У цей день прийнято дарувати коханим і дорогим людям подарунки.
Таким подарунком для жителів села Іванівка стала святкова концертна програма “Кохання – це все”.
З вітальними словами до присутніх звернувся сільський голова Оболонської ОТГ Борис Васильович Пустовойтов. Спонсори свята ПСП “Маяк”: директор Леонід Анатолійович Трущенко, заступник директора Григорій Миколайович Давигора вручили ювілярам подарунки.
З привітаннями до глядачів звернулися : староста села Іванівка Світлана Миколаївна Діденко, депутат Оболонської сільської ради Юрій Олександрович Костюк, Юрій Іванович Бугаєць. Музичне вітання подарував глядачам Валерій Євгенович Книш.
Святковий настрій своїми виступами створювали учасники художньої самодіяльності Іванівського сільського клубу (директор О.П. Куцовол), та колектив Іванівської ЗОШ І-ІІ ступенів (директор Валентина Петрівна Бондаренко)
Хочемо побажати всім.
Нехай кохання зігріває,
Несе хай радість і тепло,