Сьогодні вся держава відзначає День українського добровольця

Сьогодні вся держава відзначає День українського добровольця. Це свято для нас нове, але всі ми розуміємо на скільки воно є важливим для всієї України,

Шановні добровольці, бійці добровольчих батальйонів!
Вас називають справжніми українцями, тих, хто першими – за покликом душі та серця – стали на захист своєї країни.
Ви – справжні герої, лицарі духу, добра та відданості, які не чекали винагороди за свою справу. Саме так вас оцінює український народ, щастя й свободу якого ви пішли захищати у березні 2014 року.
Ваш подвиг назавжди буде вписаний у скрижалі історії як взірець патріотизму для кожної чесної людини.
Дякую Вам за ваш героїзм, жертовність і готовність у важкий для країни час стати до оборони Батьківщини! Ви і сьогодні у перших лавах захисту незалежності Батьківщини, і країна й досі пересвідчується, що ваша мужність та сила здатні подолати будь-які перешкоди!
Щиро бажаю вам миру, здоров’я, благополуччя та злагоди вашим родинам.

З повагою сільський голова

Борис Васильович Пустовойтов