8 березня в Міжнародний жіночий день в селі Іванівка відбувся святковий концерт “Жінка – найчарівніша творіння на землі” .

Дата: 13.03.2018 13:19

8 березня в Міжнародний жіночий день в селі Іванівка відбувся святковий концерт  “Жінка – найчарівніша творіння на землі” .

В цей святковий день з найкращими побажаннями до прекрасної  половини людства звернулися сільський голова Борис Васильович Пустовойтов, староста села Світлана Миколаївна Діденко, директор ФГ “Славута”  Ю.І. Бугаєць, заступник директора ПП ПСП “Маяк” Г.М. Давигора. Теплі слова і весняні квіти, подаровані всім представницям прекрасної статі у залі , забезпечили святковий настрій найчарівнішим жінкам.

Свої поздоровлення і музичні вітання дарували глядачам місцеві аматори сцени: учасники художньої самодіяльності Іванівського сільського клубу (директор Оксана Куцовол), а також молодіжний вокальний квартет “Мальви” Оболонського Зонального Будинку культури (директор Любов Лихенко).