23-24 березня 2018 року в Оболонській громаді відбувся щорічний відкритий турнір «Кубок з волейболу пам’яті загиблих односельців учасників АТО Клименка Євгена та Капація Романа»

Дата: 26.03.2018 16:01

23-24 березня 2018 року в Оболонській громаді під патронатом сільського голови Бориса Васильовича Пустовойтова  та за підтримки ПП «Оболонь-сервіс» (директор Сергій Володимирович Гаврись) відбувся щорічний відкритий турнір «Кубок з волейболу пам’яті загиблих односельців учасників АТО Клименка Євгена та Капація Романа».

Урочисту частину розпочали вшануванням хвилиною мовчання загиблих воїнів в зоні АТО.

Першого дня на турнірі  з волейболу змагалися команди серед учнівської молоді: Оболонської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Степанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Горошинської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Всіх учасників з відкриттям турніру привітав сільський голова Борис Васильович Пустовойтов, а також почесні гості: начальник відділу освіти, молоді та спорту Семенівської РДА Людмила Віталіївна Лопата, директор Оболонської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ольга Василівна Кайдалова.

Головний суддя Вадим Сафронов оголосив порядок ігор і розпочалися дружні, спортивні поєдинки. За підсумками змагань переможцем турніру серед учнівської молоді стала команда Оболонської ЗОШ І-ІІІ ступенів, друге і третє місце відповідно посіли команда Степанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Горошинської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Переможці отримали перехідний кубок, грамоти і медалі, призери грамоти і медалі відповідних ступенів.

Другий день турніру розпочався з урочистої частини та вшанування хвилиною мовчання загиблих героїв в зоні АТО. З вітальним словом звернувся до учасників змагань сільський голова Б. В. Пустовойтов, який побажав всім досягнення успіху у змаганнях і  яскравих перемог.

На урочистому відкритті були присутні почесні гості: депутати районної ради Сергій Васильович Семегреєнко та Валерій Євгенович Книш, директор ПП «Оболонь - сервіс» Сергій Володимирович Гаврись, депутат районної ради і директор ПАТ «Полтава - рибгосп» Сергій Анатолійович Кисліченко, директор ТОВ «Семенівка Агрокомплекс» Тетяна Григорівна Тарапунець.

Цього року на турнір прибули чотири команди: «Сокіл» - с. Оболонь, «Степанівка» - с. Степанівка, «Дружба»  с. Очеретувате, «Горошино» - с. Горошино. Турнір оцінювала суддівська колегія у складі: Вадима Анатолійовича Сафронова, Сергія Миколайовича Попельнуха, Андрія Васильовича Голодного та Олександра Євгеновича Коваля.

Було оголошено порядок проведення ігор і розпочалися спортивні поєдинки. Вирували ємоції як серед учасників, так і серед вболівальників.

Запекла боротьба точилася цілий день. Команди демонстрували справжню спортивну єдність та підтримку одне одного. Тож за підсумками змагань переможцем турніру за кількістю набраних очок стала команда “Дружба” с. Очеретувате. Друге місце в турнірі посіла команда “Сокіл” с. Оболонь, третє – команда «Степанівка» с. Степанівка, четверте дісталось команді­­­ “Горошино” с. Горошино.

Переможці турніру отримали перехідний кубок, грамоти і медалі, призери відповідно грамоти і медалі відповідних ступенів. Після нагородження учасники поклали квіти до пам’ятника воїнам  локальних воєн.