1 квітня порадувало жителів Оболонської громади театральної студії «Весела сімейка» с. Очеретувате

1 квітня порадувало жителів Оболонської громади не тільки теплою весняною погодою, а й чудовим настроєм, який створили учасники театральної студії «Весела сімейка» с. Очеретувате (режисер – постановник Валентина Єлагіна). Учасники студії подарували глядачам веселу комедію «Фараони».

Ця зустріч в Оболонському Будинку культури відбулася під патронатом сільського голови Бориса Пустовойтова та при підтримці депутата районної ради Сергія Кисліченка.

Сільський голова Б. Пустовойтов привітав всіх присутніх у залі з Днем сміху та Вербною неділею, побажав глядачам достатку, мирного неба, благополуччя,

щасливих посмішок і  гарного настрою.

Глядачі отримали насолоду від чудової гри самодіяльних акторів та дякували їм оплесками.