В Оболонській ЗОШ зібрали великодній кошик для воїнів АТО.

Дата: 06.04.2018 14:01

В Оболонській ЗОШ зібрали великодній кошик для воїнів АТО.

В Оболонській  ЗОШ І-ІІІ ступенів нещодавно було оголошено про початок благодійної акції «Великодній кошик для воїнів АТО». Всі небайдужі долучилися до доброї справи, аби свято Світлого Христового Воскресіння відчули і бійці в зоні проведення АТО.

Усі діти з  1 по 11 клас та педагогічний колектив не залишилися байдужими та відгукнулися на заклик. За декілька днів вони зібрали продовольчу продукцію, що має довгий строк зберігання, аби відправити її воїнам АТО на честь свята Великодня. Діти кажуть, що охоче долучалися до збору святкових продуктів, адже щиро вдячні українським захисникам за щасливе дитинство, чисте небо, мир у наших селах. А ще, вони вірять в перемогу і від душі бажають всім бійцям щасливого повернення додому.

Дякуємо усім учасникам акції за їхню активність і нехай буде мир у всьому світі!