15 квітня 2018 року на оперативно-рятувальну службу надійшло повідомлення про пожежу в селі Оболонь

15 квітня  2018 року на оперативно-рятувальну службу надійшло повідомлення про пожежу в селі Оболонь. Об’єктом займання став житловий будинок, загорілася покрівля.
Для ліквідації пожежі до місця були направлені вогнеборці Оболонської місцевої пожежної охорони під керівництвом В.В. Іващенка, які в цей день локалізували ще одну пожежу в с. Мирони.
Завдяки оперативним та згуртованим діям працівників Оболонської МПО та небайдужих жителів села пожежу було локалізовано. На щастя, загиблих та травмованих нема.
Сільський голова Борис Васильович Пустовойтов та виконком сільської ради висловлює співчуття потерпілим. А також, подяку працівникам Оболонської МПО (керівник В.В. Іващенко ).