Оболонська сільська рада об'єднана територіальна громада
Семенівський район, Полтавська область

ПРОВЕЛИ СУБОТНИК 21 квітня 2018 року в с. Оболонь

ПРОВЕЛИ СУБОТНИК

За ініціативи сільського голови Пустовойтова Б.В. 21 квітня 2018 року в с. Оболонь проводився всеукраїнський суботник з прибирання парку біля річки Крива Рудка. Очищення від чагарників, опалого листя та іншого побутового сміття із залученням трудових, технічних і матеріальних ресурсів підприємств, установ, організацій на території ради. В заході благоустрою взяли участь не лише працівники сільської ради, комунгоспу, дитсадка, будинку культури, школи, бібліотеки, вуличні депутати, а й активісти громади. ФГ «Рябенко», ТОВ «Агріс», небайдужий житель села Козуля В.І. надали допомогу транспортом для вивозу сміття.

Приємно коли навколо тебе, твого робочого місця чи житла чисто та охайно. На жаль, проблема сміття, забруднення навколишнього середовища з кожним роком стає все актуальнішою та гострішою. А тому, взявши участь в даному заході, учасники намагалися внести хоча б маленьку, але свою частку у вирішення даної болючої та дуже актуальної проблеми.

На жаль, парк був в занедбаному стані і за один день з таким обсягом роботи не справитись. Тому на найближчі дні громадою планується провести ще один суботник сільського масштабу для подальшого прибирання парку.« повернутися до списку новин