8 травня в Україні відзначають День пам’яті та примирення, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни в селі Тукали

Дата: 11.05.2018 14:05

8 травня в Україні відзначають День пам’яті та примирення, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни. Цей День - це данина пам’яті загиблим,  ми низько схиляємо голову перед ними, шануємо їх подвиг.

Із цієї нагоди в селі Тукали відбулася святкова тематична концертна програма, яка пройшла під патронатом сільського голови Бориса Васильовича Пустовойтова. Сільський голова привітав жителів села зі святом, побажав міцного здоров’я, благополуччя, довголіття, любові та турботи близьких, мирного життя у процвітаючій незалежній Україні. До привітань приєдналася староста села Іванівка С.М. Діденко.

Сердечно зі святом привітали всіх присутніх у залі учасники художньої самодіяльності Тукалівського сільського клубу (директор Н. Лень ), Оболонського зонального Будинку культури (т.в.о. директора Л. Шевченко), Іванівського сільського клубу (директор О. Куцовол). Дякуємо за допомогу у проведенні свята ТОВ “Семаль” ( директор А.М. Литвиненко).