Дата: 11.05.2018 14:08

У ці травневі дні ми вшановуємо мужність і жертовність тих, хто пройшов палаючими фронтовими дорогами Другої світової війни. Свята пам’ять про  війну залишається з нами як високий зразок мужності, сили духу, самопожертви, тяжкої ратної праці, а водночас – вічної скорботи за тими, хто віддав життя за свободу Вітчизни.

9 травня в селі Оболонь відбувся мітинг-реквієм «Пам’ять вічно жива», присвячений Дню Перемоги. Урочистий мітинг відкрив сільський голова Борис Васильович Пустовойтов. З вітальним словом до жителів Оболонської громади звернулися голова Семенівської РДА Віктор Іванович Федоренко та голова Семенівської районної ради Віктор Васильович Юрченко.

Низько схиляємо голову перед вами, шановні наші ветерани!

Земний уклін героям війни, які зуміли вижити у страшному пеклі ворожих навал та крізь усе життя пронесли любов до Батьківщини.

Світла пам'ять загиблим у боях за визволення, захист честі та гідності рідного народу.

Поминальну панахиду по загиблим воїнам у роки Другої світової війни відправив настоятель Спасо-Преображенкської церкви отець Михаїл.

Дякуємо кожному за вірність своїй країні!

Міцного здоров’я, благополуччя та мирного неба Вам та Вашим родинам!

Щиро вітаємо шановних ветеранів з Днем Перемоги!

Після урочистої частини на стадіоні села Оболонь пройшли спортивні масові заходи. Відбувся товариський матч по футболу між командами «Оболонь» (с. Оболонь) – «Магнолія» (с. Крива Руда), який закінчився перемогою команди «Магнолія» (с. Крива Руда).

Гості свята мали змогу насолоджуватися не тільки грою спортсменів, а й частуванням (юшка, каша, шурпа)

Дякуємо всім тим, хто прийняв активну участь у підготовці і проведенні свята: учасникам художньої самодіяльності Оболонського зонального Будинку культури (т.в.о. директора Л. Шевченко), колективу і учням Оболонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (директор О. Кайдалова), колективу Оболонської сільської ради, КП «Оболонь- сервіс» (директор С. Гаврись), депутату Полтавської обласної ради – Трухіну  Олександру  Миколайовичу.