Дата: 11.05.2018 14:14

9 травня в селі Іванівка відбувся мітинг-реквієм «А пам’ять жива», присвячений Дню Перемоги . З вітальним словом до жителів громади звернулися сільський голова Борис Васильович Пустовойтов та староста села Світлана Миколаївна Діденко.

Земний уклін ветеранам війни, які крізь усе життя пронесли любов до Батьківщини.

Світла пам'ять загиблим у боях за визволення, захист честі та гідності рідного народу.

Поминальну панахиду по загиблим воїнам у роки Другої світової війни відправив настоятель Свято-Троїцького храму  отець Іван.

Міцного здоров’я, благополуччя та миру  Вам та Вашим родинам!

Щиро вітаємо шановних ветеранів з Днем Перемоги!

Після урочистої частини  гості свята мали змогу насолоджуватися частуванням (солдатська каша)

Дякуємо всім тим, хто прийняв активну участь у підготовці і проведенні свята: учасникам художньої самодіяльності Іванівського сільського клубу (директор О. Куцовол), колективу і учням Іванівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (директор В. Бондаренко), колективу  сільської ради, ПП ПСП “Маяк”  (заступник директора Г.М. Давигора).