15 травня, відбувся в залі Оболонського ЗБК І районний етап обласного фестивалю дитячої творчості «Сузір’я талановитих дошкільнят».

Дата: 16.05.2018 11:47

15 травня, відбувся І районний етап обласного фестивалю дитячої творчості «Сузір’я талановитих дошкільнят».
З вітальними словами виступили заступник сільського голови Оболонської ОТГ Сергій Стадніченко і начальник відділу освіти, молоді та спорту Семенівської районної державної адміністрації Людмила Лопата.
Фестиваль мав декілька номінацій:
• Музичне мистецтво;
• Літературна творчість;
• Образотворче мистецтво.
Юних аматорів сцени оцінювало журі фестивалю – начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Людмила Лопата, методисти районного методичного кабінету Галина Змага та Тетяна Михайленко, директор Семенівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості Наталія Вайло, завідувач відділу з освітньої діяльності Малої Академії наук Аліна Горошинська.
У глядацькому залі Оболонського ЗБК була розміщена виставка творчих робіт вихованців дошкільних навчальних закладів району, У номінації «Музичне мистецтво» взяли участь Олександра Маленко (ЗДО «Волошка», с. Погребняки), дует Ані Пипич та Віки Дробот (ЗДО «Ромашка», с. Дем’янівка), Ярослава М’якота (ДНЗ «Золотий ключик», с. Заїчинці), Мілана Кадук (ДНЗ «Малятко», с. Пузирі). Глядачі мали змогу насолодитися танцем «Дитячі пустощі» у виконанні Вікторії Курочки та Максима Срібного (ДНЗ «Калинка», с. Худоліївка).

Переможцями у номінації «Музичне мистецтво» стали вихованці ДНЗ «Сонечко» села Оболонь (завідуюча ДНЗ Світлана Логвиненко) – дует у складі Ангеліни Сьомак та Вікторії Третяк із танцювальним дитячим колективом «Сонячні промінчики».
Вихованець ЗДО «Волошка» (завідуюча Наталія Габрієль) села Погребняки Бенджамін Ямгу здобув перемогу у номінації «Літературна творчість» із віршем Марії Познанської «Про нашу Україну».
У номінації «Образотворче мистецтво» виборов перше місце вихованець ЗДО «Золотий ключик» (завідуюча Ольга Сирота) села Заїчинці Артем Гетьман.
Журі фестивалю відзначили учасника, який взяв участь у всіх трьох номінаціях, вихованця ДНЗ «Калинка»(завідуюча Надія Демидченко) Худоліївської сільської ради Максима Срібного.

Переможці отримали в подарунок іграшки. Та й ніхто з учасників не залишився без подарунка, всім були вручені шоколадки.
У виконанні ансамблю народного танцю «Оболонянка» Оболонського ЗБК (керівник Лариса Шевченко) цього дня глядачам були представлені танцювальні композиції «Козачок», «На вулиці» та «Палька-павка».