16.05.2018 року бібліотека с.Оболонь відсвяткувала День Матері.

Дата: 16.05.2018 11:50

16.05.2018 року бібліотека с.Оболонь відсвяткувала День Матері. Безумовно, це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що. В цей день ми від усієї душі вітаємо дорогих мам з їх святом. Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість.

Виступили їз привітаннями голова Оболонської ОТГ Б.В. Пустовойтов та в.о. старости с. Іванівка С.М. Діденко. Активну участь у проведенні свята взяли колектив жіночої ради с. Оболонь, творчі активісти громади. Присутні ознайомилися з історією виникнення свята Матері, дізналися про цікаві старовинні і народні легенди про матір та ознайомилися з традиціями святкування Дня Матері на Україні.