Ось і залишилась позаду весела шкільна пора

Дата: 13.06.2018 21:51

Ось і залишилась позаду весела шкільна пора. Попереду літо, канікули, але шкільні спогади назавжди зостануться найсвітлішими. І, мабуть, для кожного найяскравішою, найприємнішою згадкою залишиться випускний бал. Учні 9-х класів шкіл Оболонської ОТГ(Оболонської ЗОШ І-ІІІ ст. та Іванівської ЗОШ І-ІІ ст.) отримали свідоцтва. Урочисте вручення їх проходило у вівторок 12 червня. В цей день немов завдяки чарам за одну ніч діти перетворились із звичайних школярів у шикарних леді та елегантних джентльменів.
Зі святом, із успішним закінченням 9 го класу випускників привітали директори, вчителі, батьки. Також був присутній голова Оболонської ОТГ Б. Пустовойтов, який щиро привітав випускників і гостей, побажав натхнення і успіхів в подальшому навчанні.
І школярі не забули віддати належну шану своїм учителям, котрі змалку плекали їх, навчали, творили із кожної дитини особистість. Ніжними переливами зазвучала для випускників мелодія шкільного вальсу. Красуні-дівчата та змужнілі хлопці подякували своїм вчителям та батькам за вкладену турботу, ніжність і тепло.