Дата: 28.06.2018 13:42

24 червня 2018 року у мальовничому селі Іванівка традиційно святкували День рідного села, яке багате історією, талановитими людьми.
Офіційну частину святкувань відкрили вітальним словом голова Оболонської ОТГ Борис Пустовойтов та староста села Іванівка Світлана Діденко. Присутні хвилиною мовчання вшанували загиблих в АТО українських воїнів.
Концертну програму відкрили артисти Гадяцького державного коледжу культури та мистецтв ім. І.П. Котляревського: народний ансамбль народного танцю «Джерело» (керівник та хореограф-постановник Григорій Островний), солісти вокалісти.
Святкову концертну програму продовжили аматорські колективи художньої самодіяльності Оболонського ЗБК(жіночий вокальний ансамбль «Любисток», ансамбль народного танцю «Оболонянка», вокальний квартет «Молодички», вокальний дует «Берегиня», тріо «Мальви» та солісти Олена Зеленець та Наталія Кириченко, Оксана Кукоба, Тетяна Герасименко.); Тукалівського сільського будинку культури (вокальний ансамбль «Тукаляночка» та солістка Галина Дрозденко); учасники художньої самодіяльності Іванівського сільського будинку культури (Сергій Бондаренко, Володимир Діденко, Валентина Бондаренко, та ін.). Подарували естетичну насолоду всім присутнім працівники Оболонської сільської бібліотеки та члени жіночої ради , які підготували цікаву виставку виробів народних умільців.
Розвагою для наймолодших гостів свята стали ігри на надувній гірці, стрибки на батутах, розваги на атракціонах.
Відчути іванівську гостинність виявило бажання чимало жителів не лише Семенівського району, але й області.
Яскравий запах смачного куліша та юшки разом із веселим настроєм подарував усім гостям позитивно заряджені вихідні.
Велику подяку висловлюємо за допомогу в проведенні свята голові наглядової ради ПАТ «Полтаварибгосп», депутату Полтавської обласної ради Трухіну Олександру Миколайовичу; директору ПАТ «Полтаварибгосп», депутату Семенівської районної ради Кисліченку С.А. та ПП ПСП «Маяк» -директор Л. Трущенко, виконуючий директора Г. Давигора; ТОВ ІПК «Полтавазернопродукт» а/ф ім. Шевченка –гендиректор О. Биков, директор В. Даценко; ФГ «Славута» - Ю. Бугаєць; депутату Семенівської районної ради (ПП «Рідне місто»), засновнику ПСП «Дружба» С. Семигреєнко.