Оболонська сільська рада об'єднана територіальна громада
Семенівський район, Полтавська область

Футбол! Це не просто гра, це цілий світ!

Футбол! Це не просто гра, це цілий світ! Важко знайти гру, яка може зрівнятися за своєю популярністю з футболом. В нього грають усі: малюки - в дитячих садах, школярі різного віку - в залах шкіл, на стадіонах, у дворах, в спеціальних секціях.

В Оболонській ОТГ щосереди о 17.00 проводиться футбольна секція команди «Оболонь», тренер Пугачов О.О. Юні учасники команди розвивають швидкість реакції, точність рухів і зміцнюють свій загальний фізичний стан, про що свідчать неодноразові перемоги футбольної команди «Оболонь» на турнірних змаганнях.

На тренуваннях царює справжня футбольна атмосфера, цей процес проходить на одному диханні, дуже цікаво і різноманітно. Тренер прикладає зусиль щоб  футболісти різного рівня підготовки могли блищати на футбольних полях та приводили свою команду до перемоги.

А взагалі, футбольні змагання в Оболонській ОТГ проходять, як справжні свята: ми до них готуємося, ми їх яскраво проводимо, а потім вшановуємо переможців. Це і крики уболівальників, і плакати, і весела гучна музика з самого ранку, і звичайно Її Величність - Гра« повернутися до списку новин