Футбол! Це не просто гра, це цілий світ!

Футбол! Це не просто гра, це цілий світ! Важко знайти гру, яка може зрівнятися за своєю популярністю з футболом. В нього грають усі: малюки - в дитячих садах, школярі різного віку - в залах шкіл, на стадіонах, у дворах, в спеціальних секціях.

В Оболонській ОТГ щосереди о 17.00 проводиться футбольна секція команди «Оболонь», тренер Пугачов О.О. Юні учасники команди розвивають швидкість реакції, точність рухів і зміцнюють свій загальний фізичний стан, про що свідчать неодноразові перемоги футбольної команди «Оболонь» на турнірних змаганнях.

На тренуваннях царює справжня футбольна атмосфера, цей процес проходить на одному диханні, дуже цікаво і різноманітно. Тренер прикладає зусиль щоб  футболісти різного рівня підготовки могли блищати на футбольних полях та приводили свою команду до перемоги.

А взагалі, футбольні змагання в Оболонській ОТГ проходять, як справжні свята: ми до них готуємося, ми їх яскраво проводимо, а потім вшановуємо переможців. Це і крики уболівальників, і плакати, і весела гучна музика з самого ранку, і звичайно Її Величність - Гра