Дата: 13.08.2018 19:37

10 серпня, в селищі Семенівка відбулося урочисте відкриття оновленого сервісного центру МВС. На урочисте відкриття прибули депутат Верховної ради Костянтин Іщейкін, голова облдержадміністрації Валерій Головко, начальник Регіонального сервісного центру МВС у Полтавській області Віталій Бондаренко, голова райдержадміністрації Віктор Федоренко, голова районної ради Віктор Юрченко, депутат обласної ради Олександр Трухін, депутати районної ради Сергій Семигреєнко та Сергій Кисліченко. Фінансову допомогу для відкриття центру у Семенівці надали депутат обласної ради О.Трухін, депутати районної ради С.Семигреєнко, С.Кисліченко,  директор ПСП «Маяк» Л. Трущенко та небайдужі активні жителі району.
        Сервісний центр оснащений електронною чергою, інформаційним боксом та веб-камерою, що дозволить переглядати завантаженість центру в режимі реального часу. У ньому створено полицю для буккросингу, передбачені зручності для інвалідів, також тут є зручний екзаменаційний клас, працює термінал оплати послуг на місці. Незалежно від місця реєстрації тут можна буде швидко та комфортно замінити й отримати посвідчення водія, зареєструвати та перереєструвати авто, а також отримати інші послуги.