Нещодавно в селі Тукали відсвяткували день села.

Дата: 15.08.2018 18:14

Звивається стежиночка до рідного села,

Та найдорожча жилочка, де молодість пройшла,

Та ниточка без вузликів, що в серці я ношу,

Та найсвятіша музика, якою дорожу.

Нещодавно в селі Тукали відсвяткували день села.

На народні гуляння зібралися чи не всі жителі – від малого до великого. Привітали громаду та його жителів сільський голова Борис Пустовойтов, а також представник ТОВ «Семаль», які побажали жителям процвітання, а кожній родині — щастя, достатку, злагоди та добробуту. Спонсорами свята виступили депутат обласної ради Олександр Трухін, депутат районної ради Сергій Кисліченко, ТОВ «Семаль» директор А.Литвиненко, ФГ «Тукалівське» директор М.Тимченко, а також небайдужі жителі громади О.Пустовойтова, А.Головко, С.Крамаренко, О.Каряка, О.Зеленець, Є.Чередник,О.Попова.

Ведучі свята, Наталія Лень та Валентина Орфаній, від усього серця вітали теплими словами односельчан.

Сільські аматори сцени організували святковий концерт. Радували своїм співом жіночі вокальні ансамблі «Тукаляночка» (с. Тукали) і «Любисток» (с.Оболонь), чоловічий вокальний дует (с.Іванівка) у складі Сергія Бондаренка та Володимира Діденка (с.Іванівка), жіночий вокальний дует (с.Оболонь) «Берегиня» (с.Оболонь) у складі Т.Герасименко та І.Пустовойтової, жіночий вокальний ансамбль у складі Валентини Бондаренко, Оксани Куцовол, Оксани Климентьєвої, Лідії Бурнаховської, Ніни Бондаренко (с.Іванівка), вокальний квартет «Молодички» (с.Оболонь) у складі Н.Шевченко, М.Лукащук, О.Кукоби, Л.Кириченко та солісти Оксана Федорова, Юлія Лень, Галина Дрозденко, Андрій Колотій, Вікторія Мироненко,  Валерія Кириченко, Тетяна Герасименко, Оксана Кукоби. Слухали майстра художнього слова Вадима Сафронова. Милувалися танцями ансамблю народного танцю «Оболонянка»(керівник Л.Шевченко).

Кульмінацією свята став народний аматорський ансамбль «Джерело», керівник заслужений працівник культури України Анатолій Крутько. Солісти Ігор Мілевський та Ольга Бондаренко.

Під час свята до уваги гостей була представлена виставка народних умільців села, в якій взяли участь Оболонська сільська бібліотека (директор Н.Нагірна), Іванівська сільська бібліотека (директор Л.Діденко), Тукалівська сільська бібліотека (директор В.Орфаній).

Окрім концерту гості та жителі сіл могли пригоститися смачними стравами. Скуштувати їх назбиралось чимало охочих.

Отож залишається побажати громаді й надалі такої згуртованості, яку вони проявили під час святкування Дня села.