ПОЛТАВЩИНА ПІД НАДІЙНОЮ ОХОРОНОЮ ДЕСАНТНО-ШТУРМОВИХ ВІЙСЬК!

Дата: 21.08.2018 12:28

ПОЛТАВЩИНА ПІД НАДІЙНОЮ ОХОРОНОЮ ДЕСАНТНО-ШТУРМОВИХ ВІЙСЬК!

Зважаючи на збройну агресію проти України, Збройні Сили продовжують нарощувати як наступальні так і оборонні сили.

Серед всіх видів і родів військ найбільш боєздатними є Десантно-штурмові війська (ДШВ), тому їхньому розвитку і забезпеченню приділяється особлива увага.

За останні роки сформовано і розміщено декілька нових підрозділів ДШВ. Виключенням не стала і Полтавщина.

5 батальйонну тактичну групу утворено на базі 95 окремої аеромобільної бригади на фондах 107 реактивно артилерійського полку м. Кременчук Полтавської області 16 червня 2015 року та увійшла до складу 81 окремої аеромобільної бригади.

Вже понад місяць в області працюють вербувальники сформованого десантного підрозділу.

Як показує досвід, десантником може стати не кожен. Особливі вимоги до фізичної підготовки, морального стану та готовність стати військовим нового формату і є умовами жорсткого відбору до десантно-штурмових військ.

Представники ДШВ розмістилися в Агітаційному пункті Полтавського ОВК (вул.Шевченка 78А, вхід зі сторони вул. Д.Коряка) та планують відвідати декілька районів області.

Соціально-правовий захист військовослужбовців, перспективи кар’єрного росту та переваги військової служби за контрактом:

• гарантія стабільного грошового забезпечення (оплати праці, на даний час ЗП від 9000 грн, а з листопада 2018 року ЗП зросте до 15000 грн.);

• додаткові грошові виплати та винагороди (допомога на оздоровлення, підйомна допомога, матеріальна допомога для вирішення соціальних питань, за підтримку високої бойової готовності тощо);

• можливість служби у миротворчих підрозділах за кордоном;

• якісне безкоштовне медичне обслуговування;

• можливість отримання заочної освіти під час служби;

• право на отримання заочної вищої освіти за рахунок Міністерства оборони після підписання другого контракту;

• щорічна відпустка від 30 днів, тривалість якої зростає зі збільшенням вислуги, крім щомісячного грошового забезпечення при вибутті у відпустку виплачується допомога на оздоровлення в такому ж розмірі;

• додаткові відпустки (для навчання, творчі, соціальні, інші згідно закону);

• право на отримання безкоштовного житла;

• право на пенсію після 25 років вислуги.

ПОРЯДОК ВІДБОРУ КАНДИДАТІВ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ:

Процедура відбору громадян для прийняття на військову службу за контрактом передбачає:

вивчення особистих якостей, установлення відповідності рівня їх освіти та професійної підготовки;

організації медичного огляду;

перевірки рівня фізичної підготовки;

проведення заходів професійно-психологічного відбору;

проведення спеціальної перевірки (у разі необхідності).

ХТО МОЖЕ СТАТИ КОНТРАКТНИКОМ:

громадяни призивного віку, які мають вищу, професійно-технічну, повну або базову загальну середню освіту інепроходили строкової військової служби;

військовозобов’язані, а також жінки, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою та спеціальною підготовкою;

військовослужбовці, які проходять строкову військову службу;

військовослужбовці, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період.

Вік для прийняття кандидатів на військову службу за контрактом на посади рядового, сержантського та старшинського складу становить від 18 до 40років.

Всі бажаючі пройти відбір і спробувати військову службу в ДШВ, можуть прибути до військового комісаріату за місцем перебування на обліку або безпосередньо до Агітаційного пункту Полтавського ОВК чи зателефонувати на номер гарячої лінії ОВК – тел.0930416271.