27 вересня День дошкілля! Вітаємо всіх вас, хто щоденно віддає тепло своїх сердець дітям, з професійним святом !

Дата: 27.09.2018 11:31

Від вашої мудрості, терпіння, уваги залежить благополучне дитинство і подальша доля кожного вихованця.
          Дошкільний вік - особливо важливий і відповідальний період у житті. В цьому віці формується особистість, і закладаються основи здоров’я. З вашою допомогою маленькі діти пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і берегти свою Батьківщину.
          Шановні працівники Оболонського ДНЗ «Сонечко», працівники  Іванівського ДНЗ «Веселка» та всі, хто присвятив свою діяльність дітям дошкільного віку прийміть вітання від голови Оболонської ОТГ    Пустовойтова Б.В. та старости с.Іванівка Діденко С.М. Впевнені, що ваша доброта і педагогічна майстерність перетворять кожен день для малюків у дитячому садку в день радості і щастя! Бажаємо вам нових творчих успіхів, міцного здоров’я, добробуту і достатку!

В цей святковий осінній час
Прийміть побажання від нас!
Хай буде здоров'я міцне, мов граніт,
І з ним Вам прожити не менше ста літ.
Хай горе обходить Вас стороною,
А щастя приходить і ллється рікою!
Хай кожен день до Вас приходить радість,
І довго десь блукає старість,
Щоб ніколи не старіли,
А душею молоділи.