Оболонська сільська рада об'єднана територіальна громада
Семенівський район, Полтавська область

14 жовтня о 12:00 годині відбувся товариський матч проходив в безкомпромісній боротьбі.

 14 жовтня о 12:00 годині  на нейтральному полі – стадіоні села Очеретувате повинен був відбутися  матч за чемпіонство Семенівського району, або «золотий» матч, між «Оболонню» та «Веселий Поділ. Дослідне».  Але у зв’язку з неявкою команди «Веселий Поділ. Дослідне» на гру, організаторами було прийнято рішення провести Кубок з футболу з нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва між командами «Оболонь» (Оболонь - Іванівка) та ФК «Дружба» (Очеретувате).

Товариський матч проходив в безкомпромісній боротьбі.  В цілому свято футболу вдалося.

По закінченню матчу голова адміністрації Федоренко Віктор Іванович, засновник ПСП “Дружба” Семигреєнко Сергій Васильович та керівник федерації футболу Семенівського району Пугачов Олександр Олександрович  нагородили переможців кубком та медалями  з першості Семенівського району з футболу сезону 2018 року.

Дякуємо хлопцям за гру. Окрема подяка спонсорам: депутату Полтавської обласної ради Трухіну Олександру Миколайовичу, депутату Семенівської районної ради Кисліченку Сергію Анатолійовичу, голові Оболонської сільської ради Пустовойтову Борису Васильовичу, керівнику ТОВ “Семвей” Семигреєнку Максиму Сергійовичу та приватному підприємцю Голованю Олегу Вікторовичу.

Окрема подяка від Оболонської сільської ради тренеру команди Пугачову Олександру Олександровичу та керівнику ПП “Оболонь-сервіс” Гаврисю Сергію Володимировичу.« повернутися до списку новин