21 жовтня 2018 року Громада Християн Віри Євангельської с. Оболонь мали Свято Подяки Богу за врожай.

Дата: 24.10.2018 10:20

З року в рік ми маємо таку гарну традицію дякувати Богу за врожаї, які Він нам посилає.  Ми розуміємо, що наше життя залежить від Бога. І як добре, визнаючи це дякувати Богові незалежно від того, скільки вродила наша нива. Людина прикладає зусилля і робить те, що в її силах. Але Бог посилає сонце, дощ, вітер на наші посіви та зрощує їх. Тож за те що на наших столах є хліб і до хліба варто бути щиро вдячними Богу.

Свято проходило в Домі молитви. Розпочалося воно піснею :

У нас сьогодні День подяки

Творцеві за дари усякі

За хліб, повітря і за воду

Для нас і нашого народу., і т.д.

Програма була насичена віршами, піснями та просто щирими словами вдячності Богу. Атмосфера така приємна, що здається всі проблеми відходять в сторону, а перед очима тільки прекрасні сторони нашого життя, за які хочеться ще раз і ще раз дякувати Богу.

На святі були й гості з Хорольського р-ну, Семенівки, Градизька та з далекої Волині.

Порадував усіх своєю присутністю Голова Оболонської ОТГ – Пустовойтов Борис Васильович. Він охоче підтримав усіх в такій гарній справі, як подяка Богу за врожай. Та з його ініціативи всі схилилися перед Богом в молитві, щоб попросити сили, здоров'я для юнаків, чоловіків, які там далеко на Сході захищають нашу Україну.

Свято закінчилося і всі присутні мали можливість смачно повечеряти.

Хочеться, щоб усі жителі нашого села завжди  дякували Богові за те, що Він дає все необхідне для нашого життя. Багато людей як і в нашій країні, так і далеко за її межами не мають такого достатку. А у нас все гарно вродила, Бог беріг нашу місцевість від усяких стихійних лих. Тож за все Слава Богу!!!