На жаль, на сьогодні біля 90 % доріг за своїми експлуатаційними характеристиками не відповідають вимогам нормативних документів за показниками рівності, наявності ямковості та деформацій покриття проїзної частини. 06.11.2018 року в с. Оболонь по вулиці Соборності з центру до лікарні був проведений ямковий ремонт дороги  за фінансової підтримки Семигреєнка Сергія Васильовича, Семигреєнка Максима Сергійовича, Кисліченка Сергія Анатолійовича. Ми, Оболонська громада, висловлюємо велику подяку за розуміння і фінансову підтримку. Окрема подяка рядовим працівникам, які виконали роботу з ремонту ділянки цієї дороги. Надіємося на підтримку й  інших сільськогосподарських виробників.