Оболонська сільська рада об'єднана територіальна громада
Семенівський район, Полтавська область

16 листопада 2018 року в Оболонському Зональному Будинку культури віншували своїх синів і дочок – трударів землі

       16 листопада 2018 року в Оболонському Зональному Будинку культури віншували своїх синів і дочок – трударів землі, чиї руки пахнуть землею і хлібом, людей, які закохані в свій рідний край, які закохані в свою працю. Святковою концертною програмою «Хвала рукам, що пахнуть хлібом» вітали всіх жителів громади з Днем працівників сільського господарства.

З вітальним словом до присутніх у залі звернулась секретар сільської ради Оболонської ОТГ Лідія Золотаренко та староста села Іванівка Світлана Діденко.

Також з нагоди свята глядачі приймали вітання і благословіння від протоіерея Іоана Савченка настоятеля Свято-Троїцького храму с. Іванівка, іерея Володимира настоятеля Церкви Покрової Богородиці смт. Семенівка, пастора Церкви Християни Віри Євангільської Василь Зданевич.

Концертну програму дарували глядачам учасники художньої самодіяльності Оболонського ЗБК (директор Лариса Шевченко), учасники художньої самодіяльності Іванівського сільського клубу (директор Оксана Куцовол), учасники художньої самодіяльності Тукалівського сільського клубу (директор Наталія Лень).

Присутні в залі насолоджувалися виступами аматорів сцени та смачним святковим короваєм. Вдячні спонсору свята голові Оболонської сільської ради Борису Пустовойтову.« повернутися до списку новин