Дата: 24.11.2018 16:38

85 років тому український народ пережив страшну трагедію, яка назавжди увійшла в історію України. Голодомор 1932-1933 рр., був не випадковим явищем природного чи соціального походження, а наслідком цілеспрямованого застосованого більшовицькою владою терору голодом, тобто геноцидом.

Вшановуючи пам’ять безвинно закатованих голодом та репресіями людей, сьогодні біля пам’ятного Знаку Скорботи в селі Оболонь відбувся тематичний мітинг-реквієм, присвячений Дню пам’яті жертв Голодомору.

На мітингу виступив сільський голова Оболонської ОТГ Борис Пустовойтов. Поминальну панахиду відправив іерей Володимир настоятель Церкви Покрови Богородиці смт. Семенівка. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять закатованих голодом жертв геноциду українського народу і запалили свічу пам’яті.

Ми, нащадки, повинні пам’ятати про ті страшні сторінки історії, аби ця трагедія ніколи не повторилася в майбутньому.