Сільський голова Б. Пустовойтов, виконавчий комітет Оболонської сільської ради щиро вітають Вас з прийдешнім 2019 роком та Різдвом Христовим!

Дата: 03.01.2019 09:34

ШАНОВНА ОБОЛОНСЬКА ГРОМАДО!!!
Нехай Ваші серця будуть зігріті любов’ю і теплом, домівки повняться добром, радістю та Божим благословінням, а очі світяться щастям. Нехай 2019 рік буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги.
Бажаємо, щоб Різдвяна зоря запалила у Ваших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії! Зичимо Вам міцного здоров’я, успіхів, родинного тепла, затишку, достатку та благополуччя! Нехай станеться справжнє новорічне диво, яке принесе у Новому році радість та щастя до кожної оселі нашої громади.