Шанс на виправлення без ізоляції від суспільства.

Дата: 11.06.2019 12:17

Шанс на виправлення без ізоляції від суспільства.

Пробація  – це покарання за злочин без позбавлення волі. Адже ми знаємо, що не кожен, кого суд визнав винним, становить небезпеку для суспільства. Світовий досвід переконливо доводить: виправні колонії, попри свою назву, часто не виправляють людину, а лише більше скалічують. Пробація – шанс засудженому лишитися повноцінним і повноправним членом громади, але це й відповідальність людини за скоєні злочини…

Саме з метою надання інформації 11 червня 2019 року для  осіб, засуджених до виконання покарань, не пов»язаних із позбавленням  волі, проведено інформаційний захід. Зустріч відбулась за участь фахівців Семенівського районного сектору пробації, Семенівського бюро правової допомоги, Семенівської районної філії Полтавського ОЦЗ. Під час заходу присутніх ознайомили з джерелами пошуку вакансій, звернули увагу на можливість працевлаштування вахтовим методом на підприємства Полтавської , порядком реєстрації безробітних у службі зайнятості. Також акцентували увагу на проект Міністерства юстиції України «Я маю право» «Відповідальне батьківство» - запровадження податкової пільги для сумлінних батьків та  муніципальна няня.

Засуджені мали змогу поставити фахівцям запитання правового характеру та отримати кваліфіковані відповіді.

Завідувач сектору активної підтримки безробітних

Семенівської РФ Полтавського ОЦЗ                                                       Баранцова Т.