Шановні дільничні інспектори міліції щиро вітаємо Вас із професійним святом!

Шановні дільничні інспектори міліції щиро вітаємо Вас із професійним святом! Ви – представники найпершої і найважливішої ланки правоохоронних органів, найбільш наближені до людей, до їх проблем, болю, тривог.
      Вітаємо дільничого інспектора Максима Дороженка! Служба дільничного потребує надзвичайної професійності і самовіддачі, вміння розуміти складні життєві ситуації, соціальні конфлікти. Щоденно Ви забезпечуєте спокій і правопорядок на своїй дільниці, і, безперечно, від Вашої роботи залежить безпека і порядок в нашій громаді.
   Нехай ваша мужня і самовіддана праця знаходить щиру вдячність і довіру в серцях людей.
   Бажаємо  всім інспекторам міцного здоров’я, щастя, миру, злагоди та успіхів у Вашій почесній праці!