1 дзвоник в селі Іванівка

Дата: 03.09.2019 11:01

Ось і настав він, довгоочікуваний день для всієї дітвори – день зустрічей, день усмішок, день Першого шкільного дзвоника. Цьогоріч  початок навчального року припав на неділю, тому святкування Першого дзвоника перенесли на 2 вересня – понеділок. Тож сьогодні зранку урочисту лінійку провели в Іванівській ЗОШ І-ІІ ст.  Цього дня школа радо зустріла школярів після літніх канікул. День знань, свято Першого дзвоника, завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей. Перший дзвінок і початок нового навчального року –  це свято викладачів та вчителів, студентів та учнів, батьків, громадськості, яке об’єднує всі покоління.  Староста с. Іванівка Світлана Діденко та директор школи Валентина Бондаренко  привітали всіх з чудовим святом – Днем Знань, який відкриває перед кожним з учнів нові обрії пізнання себе і світу захоплень, побажали всім учням, батькам, вчителям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні, щоб кожен з учнів, за допомогою вчителів та рідних, став доброю, освіченою людиною, яка вміє творити, примножувати, любити. Протоієрей Іван Савченко прийняв участь у святі Першого дзвоника, привітав та благословив учнів на навчання. З початком нового навчального року учнів, вчителів і батьків привітала головний бухгалтер ФГ «Славута» Дем'яненко Любов Вікторівна та подарувала школі сертифікат на 10 000 грн.  Цього дня щирі привітання звучали на адресу учнів, вчителів, батьків – усіх, завдяки кому ми маємо таку чудову можливість – бути освіченими людьми.