Надворі осінь, але перші дні жовтня дарують нам тепле і радісне свято – День учителя.

Дата: 04.10.2019 10:01

Учитель – одна з найважливіших професій. Вона – для обраних. Ви щодня стоїте перед прицілом сотень допитливих очей, ведете дітей сходами пізнання. До вас йдуть із своїми болями та радощами наші діти. Яке велике серце потрібно мати вчителеві, щоб рік у рік щоденно віддавати його учням, і якою великою має бути любов до дітей у його добрій, терплячій, нестаріючій душі!

Люди, які присвятили своє життя благородній і потрібній справі – вихованню підростаючого покоління, заслуговують на слова глибокої подяки і шани.

Щиро вдячний вам шановні вчителі за творчу, самовіддану та подвижницьку працю, вiдповiдальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність i безкорисливе добро, яке повсякчас ви даруєте своїм вихованцям. Хай же на цьому благородному шляху вас завжди супроводжуютъ успiхи. Хай щедрою буде до вас доля, обминають життєві негаразди, а вaшi серця зiгрiває людсъка довiра та любов.

З повагою сільський голова   Борис Пустовойтов