Дата: 23.11.2019 13:39

День пам’яті жертв голодоморів відзначається щорічно в четверту суботу листопада на підставі президентських указів 1998 та 2007 років. У ХХ сторіччі українці пережили три голодомори: 1921-1923, 1932-1933 і голод 1946-1947 років. У листопаді 2006 року Верховна Рада визнала Голодомор 1932-1933 років геноцидом українського народу.

Зокрема, заходи до Дня пам’яті жертв голодоморів пройдуть по всій Україні та у багатьох країнах світу.

В Оболонській громаді 23 листопада вшанували пам’ять жертв голодомору, проведено тематичний мітинг – реквієм біля Пам’ятного знаку скорботи «Голодомор-33».

Відкрила мітинг ведуча Тетяна Герасименко.

До присутніх з словом звернувся сільський голова Оболонської ОТГ Б. В. Пустовойтов.

Панахиду по померлих в роки голодомору відправив : Іерей  Володимир Настоятель Церкви Покрової Богородицї селища Семенівка та церкви Івана Богостраждального села Іванівка.

О 16:00 в кожній домівці й установі українці запалять свічки пам’яті та приєднаються до загальнонаціональної хвилини мовчання.

Пам’ять про страшний геноцид, про всі жертви голодомору ніколи не забуде український народ.