Дата: 17.01.2020 09:32

12 січня, близько 18-ї години до голови Оболонської ОТГ Бориса Пустовойтова зателефонувала жителька с. Оболонь і повідомила про знайдене тіло новонародженої дитини у шахті бетонного відстійника, розташованого поблизу "Глобинського свинокомплексу». Крихітне тільце знайшли місцеві хлопчаки. Вже 15 січня завдяки спільній роботі Оболонської сільської ради та оперативній роботі сектору кримінальної поліції Семенівського відділу поліції ГУ НПВ у Полтавській області на чолі з керівником Голощаповим Миколою Миколайовичем було знайдено 39 річну породіллю, яка викинула немовля в яму. Медики підтвердили факт пологів у 39-річної жінки. Попередньо відомо, що жінка виховує двох малолітніх дітей. Четверту вагітність жінка приховувала.

Виконавчий комітет Оболонської сільської ради та небайдужі жителі громади висловлюють вдячність усім підрозділам поліції, а саме:  Хорольському, Оржицькому, Лубенському, Миргородському Семенівському, обласному управлінню карного розшуку, слідчому управлінню, блоку превенції. Депутатам Оболонської ОТГ та жителям громади, які надали свідчення по даній справі. Особливу подяку висловлюємо Миколі Голощапову за швидке реагування, правильно скоординовану роботу та розкриття цієї справи.