Привітання голови з нагоди відзначення Дня Соборності України та проголошення Акта злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки

Шановні земляки!

Щиро вітаю вас з Днем Соборності України та  проголошення Акта злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки!

Акт Злуки УНР і ЗУНР та прийняття IV Універсалу Центральної Ради, яким проголошено незалежність Української Народної Республіки, є історичними подіями, що стали фундаментом для побудови нашої сучасної держави.

Ці події символізують єднання українського народу на своїй землі.                      У складні історичні часи наші предки заявили на весь світ, що Україна – неподільна, а її народ – непохитний у намірі жити в межах однієї держави.

Разом з тим, возз’єднання розірваних на шматки частин українських земель тоді є особливо символічним для сьогодення.

Нині наші військові вкотре захищають державні кордони від зовнішнього агресора, протистоять ворогові та відстоюють соборність і самостійність України.

Тож цінуймо нашу незалежність заради майбутніх поколінь та пам’ятаймо про полеглих Героїв, які віддали своє життя за Батьківщину!

Бажаю всім міцного здоров’я, щастя, миру і взаєморозуміння!

З повагою

сільський голова                                                                                     Б.Пустовойтов