Оболонська сільська рада об'єднана територіальна громада
Семенівський район, Полтавська область

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Про прийняття заходів щодо запобігання поширення коронавірусної інфекції

ОБОЛОНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

16 березня  2020 року                       с. Оболонь                                           №  15

 

 

Про прийняття заходів щодо

запобігання поширення

коронавірусної інфекції

 

                 Керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронарвірусу COVID-19»,  на виконання Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» та з метою запобігання поширенню нап території Оболонської об’єднаної територіальної громади коронарвірусу COVID-19:

 

  1. Призупинити з 17 березня по 03 квітня 2020 року об’єктів загального користування (крім об’єктів з продажу продуктів харчування, аптек та АЗС), з присутністю більше десяти осіб – незалежно  від форм власності та підпорядкування.
  2. Виконавчому комітету Оболонської сільської ради, старостату с. Іванівка,  дитячим навчальним закладам, закладам культури, Оболонській МПО обмежити прийом громадян та визначити телефони відповідальних осіб для прийняття  та опрацювання заяв та звернень громадян.
  3. Керівникам підприємств, установ та організацій  незалежно від форм власності, головам релігійних установ, що знаходяться на території Оболонської сільської ради  обмежити проведення різних заходів.
  4. Секретарю сільської  ради Золотаренко Л.М. опублікувати розпорядження на веб-сайті Оболонської сільської ради та довести до відома керівників установ та організацій.
  5. Керівники закладів, установ та організацій незалежно від форм власності та підпорядкування несуть персональну відповідальність за невиконання цього розпорядження згідно з чинним законодавством України.
  6. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

В. о. сільського голови                                                С.М.Стадніченко« повернутися до списку новин