21 червня-День медичного працівника. Щиро вітаємо вас з професійним святом — Днем медичного працівника!

Дата: 19.06.2020 10:31

Прийміть сердечну подяку за віддану працю, безмежне милосердя, професійність та лікарську честь.

Ви несете на собі величезний тягар чужого болю та відповідальності, адже у ваших руках — людські життя. Професія, яку ви обрали, заслуговує на найвищу похвалу, захоплення і повагу.

Знання і вміння лікаря, який рятує життя, захищає своєю працею радість і щастя тисяч людей, завжди користувалися пошаною і цінувалися як особливий талант.

Тож бажаєм вам та вашим родинам міцного здоров’я та благополуччя.

Нехай здійснюються мрії і задуми, а віра та оптимізм будуть вірними супутниками на все життя.