Полтавська область, Кременчуцький район

Дистанційний пункт доступу до БПД на базі Семенівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області

19 серпня 2020 року на базі Семенівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області, в рамках графіку дистанційних прийомів громадян, начальником відділу «Семенівське бюро правової допомоги» Тетяною Новобранець проведено консультування громадян.

Відвідувачів цікавили наступні питання: дострокове звільнення від відбування покарання, укладення договору купівлі-продажу, порядок сплати заборгованості за аліментними зобов’язаннями. В ході прийому було надано правові консультації та роз'яснення. Одночасно відвідувачі мали змогу отримати методичні матеріали з роз’ясненнями на правову тематику.

Відділ “Семенівське бюро правової допомоги” знаходиться за адресою:

смт. Семенівка, вул. Незалежності, 34; тел.: (05341) 91-2-43.

Прийом громадян щоденно з 09.00-18.00  без перерви.  Субота, неділявихідний.