Полтавська область, Кременчуцький район

На передодні Дня визволення України від фашистських загарбників в Оболонській ОТГ проведено акцію “Ми пам’ятаємо ваш подвиг ”

На передодні Дня визволення України від фашистських загарбників в Оболонській ОТГ проведено акцію Ми пам’ятаємо ваш подвиг . За підтримки сільського голови Бориса Пустовойтова, за ініціативи вчителя історії Оболонської ЗОШ І-ІІІ ст. Олександра Телешуна та участі працівників Оболонського ЗБК відновлено і встановлено меморіальні таблички на могилах воїнів-визволителів, які загинули в ході боїв за визволення села Оболонь 23 вересня 1943 року.

Оболонська сільська територіальна громада вдячна співробітникам Полтавського краєзнавчого музею та Полтавського обласного державного архіву за надану історичну інформацію.