Полтавська область, Кременчуцький район

ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ, ТОРГІВЛІ ТА ЗАЛУЧЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙ

бере участь у проєкті міжнародної технічної допомоги.

Полтавська область с однією з восьми областей-учасників проєкту міжнародної технічної допомоги «Програма USAID з аграрного i сільського розвитку (АГРО)», що фінансується Агентством США з  міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується компанією Кімонікс Інтернешнл. Проєкт діятиме до 2024 року.

Метою Програми є прискорення економічного розвитку сільських громад України, шляхом покращення управління в сільськогосподарському секторі, що сприятиме розвитку більш продуктивних, сучасних та прибуткових мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств, які успішно інтегруватимуться в конкурентні українські та міжнародні ринки.

Одним із головних завдань ініціативи с формування нової якості аграрної політики та підвищення рівня мотивації селян до освоєння нових форм i методів організації сільськогосподарського виробництва в умовах забезпечення комплексом послуг сільськогосподарських виробників, спрямованих на оптимізацію аграрних технологій, підвищення продуктивності i якості продукції (плодоовочевої, м'ясної, молочної, аквакультур, кондитерських виробів i окремих продуктів харчування).

Саме для виконання цих завдань залучено до впровадження в  Полтавській області проект АГРО.

Наразі формується список потенційних учасників проєкту, які в подальшому зможуть отримати як консультаційну, експертну так i фінансову

допомогу. (вул. Соборності, 45, м. Полтава, 36014, факс (+38 05322) 60-93-38 E-mail: gue@adm-pl.gov.ua)