Оболонська сільська рада об'єднана територіальна громада
Полтавська область, Кременчуцький район

ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ, ТОРГІВЛІ ТА ЗАЛУЧЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙ

ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ, ТОРГІВЛІ ТА ЗАЛУЧЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙ

бере участь у проєкті міжнародної технічної допомоги.

     Полтавська область с однією з восьми областей-учасників проєкту міжнародної технічної допомоги «Програма USAID з аграрного i сільського розвитку (АГРО)», що фінансується Агентством США з  міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується компанією Кімонікс Інтернешнл. Проєкт діятиме до 2024 року.

Метою Програми є прискорення економічного розвитку сільських громад України, шляхом покращення управління в сільськогосподарському секторі, що сприятиме розвитку більш продуктивних, сучасних та прибуткових мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств, які успішно інтегруватимуться в конкурентні українські та міжнародні ринки.

    Одним із головних завдань ініціативи с формування нової якості аграрної політики та підвищення рівня мотивації селян до освоєння нових форм i методів організації сільськогосподарського виробництва в умовах забезпечення комплексом послуг сільськогосподарських виробників, спрямованих на оптимізацію аграрних технологій, підвищення продуктивності i якості продукції (плодоовочевої, м'ясної, молочної, аквакультур, кондитерських виробів i окремих продуктів харчування).

Саме для виконання цих завдань залучено до впровадження в  Полтавській області проект АГРО.

Наразі формується список потенційних учасників проєкту, які в подальшому зможуть отримати як консультаційну, експертну так i фінансову

допомогу. (вул. Соборності, 45, м. Полтава, 36014, факс (+38 05322) 60-93-38 E-mail: gue@adm-pl.gov.ua)« повернутися до списку новин