Семенівське бюро правової допомоги «Права землевласників та землекористувачів. Порядок приватизації земельної ділянки»

Дата: 18.12.2020 09:37

16 грудня 2020 року в Семенівському РС філії «Центр пробації» у Полтавській області  заступник начальника відділу «Семенівське бюро правової допомоги» Олена Зайченко провела семінар для осіб, які перебувають на обліку в секторі пробації на тему: «Права землевласників та землекористувачів. Порядок приватизації земельної ділянки» за допомогою програми ZOOM.

Олена Зайченко поінформувала присутніх про основні права землевласників та землекористувачів та відповідальність за порушення цих прав. Розповіла про призначення та розміри земельних ділянок, які можна отримати безоплатно у власність.

Для того, щоб приватизувати земельну ділянку необхідно:

• звернутися до компетентного органу для отримання відповідного рішення про передачу земельної ділянки у власність (дозвіл на розробку технічної документації або проекту землеустрою щодо її відведення);
    • після прийняття відповідного рішення, вам необхідно звернутися в землевпорядну організацію для проведення робіт по виготовленню землевпорядної документації;
    • спеціалісти землевпорядної організації проводять аналіз наданих вами документів, здійснюють геодезичну зйомку земельної ділянки, формують документацію;
    • після розроблення землевпорядної документації ви звертається до органу, який видав дозвіл на її розробку, із заявою про її затвердження;
    • компетентний орган розглядає подану заяву та землевпорядну документацію і приймає відповідне рішення (про її затвердження та передачу земельної ділянки у власність  або про відмову у її затвердженні);
    • після прийняття рішення про передачу у власність земельної ділянки ви звертаєтеся до Державного реєстратора для внесення відомостей до Державного реєстру речових прав.
    • з моменту проведення Державної реєстрації речового права власності на земельну ділянку ви стаєте законним її володільцем.

За консультацією можна звернутися до відділу «Семенівське бюро правової допомоги» за адресою: смт. Семенівка вул. Незалежності 34, телефон: (05341) 91-2-43.

Відділ “Семенівське бюро правової допомоги” знаходиться за адресою:

смт. Семенівка, вул. Незалежності, 34; тел.: (05341) 91-2-43.

Прийом громадян щоденно з 09.00-18.00  без перерви.  Субота, неділя — вихідний.