В Україні сьогодні, 16 січня, відзначається День пам’яті захисників Донецького аеропорту.

Дата: 16.01.2021 14:07

Всеукраїнський день пам’яті "кіборгів" було встановлено за ініціативою українських воїнів, які 242 дні боронили Донецький аеропорт.

Бої за аеропорт тривали з 26 травня 2014 року до 22 січня 2015 року і закінчились після повної руйнації старого та нового терміналів аеропорту. В обороні аеропорту також брали участь волонтери і медики.Тому пам'ять присвячена усім, хто стояв за Україну в ті дні.

За стійкість і незламність українських захисників назвали "кіборгами". Вони стали символом мужності та відданості ідеалам вільної та незалежної України.